KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13579038

nr 1357 9038

Helmer Osslund

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Motiv med väderkvarn, Holland. Signerad Osslund. Olja på pannå. Höjd: 32 cm. Bredd: 22 cm

Utrop:

10.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:53:54

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Helmer Osslund

Läs mer om Helmer Osslund